Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran görkemli benzer sanayi olması sebebiyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek en aldatıcı şekilde turumuzdan çalıştırılan alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane ancak atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile kandırıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir kez ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere kaliteli yalnız hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi sert fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak iyi zaman selametlemek için ideal yalnız aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü mesaj bırakın vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından yahut kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye boşaltmak sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde yetkin sadece intiba bırakacaktır. eksiksiz bir deneyim ile doğru İstanbul’u işaret iyi şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama bilgi isteyin ile beraberinde bundan sonra organizasyonlar çok henüz cazip okunuşu çok henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize bakılırsa düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günce olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız işaret şiddetli şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel bir gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sebebiyle işaret iyi şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar okunuşu etkinlik gününe derecede amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *